Jesteśmy po dużym wydarzeniu medycznym, pn. III Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych, które odbyło się w dniach 1-3 października 2021 r. w Ustroniu. Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wzięcie udziału w konferencji oraz za stworzeniu dobrej atmosfery tego spotkania. Naszym Prelegentom dziękujemy za merytoryczne i ciekawe wystąpienia oraz bardzo wartościowe warsztaty.

W tym roku wiele osób nie mogło skorzystać z udziału w konferencji, za co bardzo przepraszamy. Postaramy się w kolejnych edycjach umożliwić udział większej liczbie uczestników. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zadeklarowali dołączenie się do nas przez złożenie deklaracji. Oczywiście zapraszamy kolejne chętne osoby, dla Was wszystkich jest u nas miejsce.

IV Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych planujemy w terminie 30 września – 2 października 2022 roku. Bliższych informacji udzielimy zaraz po ustaleniu szczegółów. Liczymy, że kolejne edycje naszej konferencji sprostają Państwa oczekiwaniom i na stałe będziecie rezerwować termin w swoich kalendarzach by być razem z nami.