Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy

Dla naszego Towarzystwa od samego początku najważniejszym aspektem jest dbanie o środowisko ratowników medycznych. Stąd podjęliśmy się organizacji cyklicznej konferencji pn. Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych.

Również w tym roku, nasz Zarząd w dniu 2 lutego 2021 r. podjął decyzję o organizacji tego wydarzenia. Wybraliśmy termin tej konferencji na 7-9 października. Informację o tej dacie przekazaliśmy publicznie 3 marca 2021 r. zaraz po uzgodnieniu tego terminu z hotelem.

W dniu dzisiejszym, po ogłoszeniu tej informacji w mediach społecznościowych okazało się, że termin ten zbiega się z innymi wydarzeniami medycznymi. Stąd szybko podjęliśmy rozmowy z właścicielem hotelu i przesuwamy termin  Nasze działanie ma na celu umożliwienie Wam udziału w tej konferencji, tak by termin nie kolidował z Waszymi innymi aktywnościami.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w tym wydarzeniu. W tym roku oprócz komponentu naukowego, skupiamy się w dużej mierze na wymianie doświadczeń podczas dodatkowych eventów, które będą towarzyszyły naszemu spotkaniu.

Proszę rezerwujcie sobie czas i spotkajmy się 1-3 października 2021 r. na naszej konferencji w SPA & Wellness Hotel Diament w Ustroniu.

Zapraszamy do udziału wszystkie zawody medyczne!!

One Thought on “III Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych odbędą się w dniach 1-3 października 2021 r.”

Comments are closed.